TEENUSED

5-ühes teraapia

IL teraapiline massaaž on kunst luua harmoonia keha, meele ja vaimu vahel, taastada tasakaal ning anda seeläbi võimalus iseeneslikule tervenemisele.
5-ühes teraapiline massaaž tugineb elujõudu andvate erinevate massaažitehnikate ja teraapiate kombinatsioonile.
Akupunktuur, refleksoloogia, massaaž - leevendab keha pinged, kõrvaldab toksiinid ja lihasvalud. Taastab kogu kehas energiaringluse ning soodustab keha ja vaimu taastumist.
Kristalliteraapia, reiki - teraapiline enegiatöö. Sügavalt lõõgastav, rahustav, tasakaalustav ja toidab elujõudu. Kogu energiatöö on suunatud eelkõige sisemise energia tasakaalustamisele.
Ainulaadne ja kordumatu teraapiline massaaž.

Hiina massaaz – akupunktuur- ja teraapiline üldmassaaž.
Hiina punktmassaaž on üks vanimaid meditsiinilisi protseduure, mis mõjutab organismi bioloogiliselt aktiivseid punkte tugevdades kaitsevõimet. Teraapia põhimõte on tasakaalustada energiaid. Massaaž toimub erinevate meridiaanide, punktide ja lihaste survestamise, hõõrumise ja silitamise kaudu, seda käte, sõrmede ja küünarnuki abil ning erineva intensiivsusega. Eesmärgiks on hoida eluenergia ehk qi voolu tasakaalus, seega on tegemist profülaktilise ja tasakaalustava teraapiaga. Qi dünaamiline aeglustumine või seiskumine põhjustab haigusi. Tasakaalus qi omakorda tagab elujõu ja harmoonia ning toetab elundite talitust. Hiina massaaži lõpptulemusena lõõgastuvad lihased, paraneb vere-, energia- ja lümfiringlus, käivitab keha eneseabi süsteemi, tagab hea ainevahetuse ning korras immuunsüsteemi.


Yin ja Yang massaaž - tervendav, ergutav ja tasakaalustav Hiina punktmassaaž
Kogu keha stimuleeriv energiat andev meridiaanide massaaž. Meetod baseerub hiina traditsioonidel ja õpetusel yinist ja yangist, eluenergiast, mis voolab kehakanalites ja meridiaanides. Läbitakse punktid mööda erinevaid keha meridiaane, vajutades stimuleeritakse energia liikumist. Selle massaaži eesmärgiks on eemaldada energia blokeeringud, taastada energia ringlus igas keha piirkonnas. Stimuleerida vere ja lümfi ringlust ning jääkainete eraldumist. See on tugev ja intensiivne massaaž. Pärast seda massaaži oled täidetud uue puhta energiaga.

Refleksoloogia – tsooniteraapia ehk jala punktmassaaž
Jalatalla punktmassaaž on viis tuhat aastat vana idamaade massaaž, mis seisneb surve avaldamises jalatalla bioaktiivsetele punktidele. Jalatald on piirkond, millel on refleksravi seisukohast eriline tähtsus, kuna jalatallal asuvad kõikide organite ja elundite refleksitsoonid. Mõjutades jalatallal asuvaid punkte, saab leevendada erinevaid vaevusi üle terve keha. Lisaks jalatalla puntmasaažile hõlmab protseduur ka stimuleerivat massaaži kuni põlvedeni. Massaaz lõppeb kerge massaaziga kaelal ja õlgadel. Jala punktmassaažil on nii ennetav, raviv kui energiat taastav toime.   

Kuputeraapia & kupumassaaž

Kuputeraapial on hiinameditsiinis väga oluline osa haiguste ravis. See on väga efektiivne ravimeetod, millega saame kehas energiad ja qi liikuma panna. Kupuga tekkinud vaakum mõjutab keha pindmisi kudesid ja see läbi kogu organismi. Kupud pannakse kehale 5-10min.

Kupumassaaži põhieesmärk on antud massaaziga intensiivistada verevarustust ning läbi selle leevendada lihaspingeid. Massaazi alustatakse klassikalise massaažiga ja jätkatakse kupumassaažiga. Massaaži käigus tekib soojustunne. Verevarustus paraneb, lihaspinge väheneb, aeglustunud vere-ja lümfiringe intensiivistub, häirinud ainevahetus kudedes kiireneb, naha elastsus paraneb jne.
Kasutan oma teraapias&massaažis kummist ja plastmassist kuppe.
Kuputeraapia&massaaž on hea erinevate valude raviks: kaela- ja seljavalu, liigesevalu, peavalu, külmetushaigused jne. Väga hea ka kehahoolduses tselluliidi raviks.


Hiina meditsiin

Hiina meditsiin tugineb 5000 aasta jooksul saadud kogemustele ja keskendub haiguste ennetamisele. See on loodusteraapia, mille eesmärk on saavutada organismi sisemine tasakaal ning tasakaal keha ja väliskeskkonna vahel.
Traditsiooniline Hiina meditsiin kasutab palju erinevaid ravivõimalusi – nõelravi, tulinõela, moksa- ning kuputeraapiat, massaaži ja ravimtaimi. Seda, millist raviviisi kasutada, otsustatakse diagnoosi põhjal.
Mina kasutan oma teraapiates väga palju hiinameditsiini põhitõdesid ja parktika on näidanud, et need on väga tõhusad.

Reiki

Elu on energia. Kõik, mida sa näed, katsud ja tunned, ning ka see, mida sa ei näe ega tunne, on energia. Reiki on üks eluenergiatest ehk universaalselt juhitud energia.
Reiki on väga lihtne tervendamisemeetod, mida tehakse käte asetsemisega inimese, looma või taime peale ja mille eesmärgiks on tervendava energia edastamine. Samuti on võimalik edastada reikit kaugravina vahemaa tagant. Reikit on praktiseeritud tuhandeid aastaid, taas avastajaks oli 19 saj. Jaapanis dr Mikao Usui.
Reiki ravib igal tasandil, nii füüsiliselt, mentaalselt kui ka hingeliselt, ning toetab keha loomulikku võimeid ise ennast ravida. Reiki holistlik tervendamisviis leevendab väga leebel viisil mitmeid erinevaid probleeme ja traumasid. Reiki edastamiseks on vaja ainult soovi tervendada. Tervendamine reikiga vabastab meid haigustest. Ta aitab meil kasvada nii emotsionaalselt, vaimselt kui ka hingeliselt. Reiki ennetab ja tervendab tänu kahele lihtsale põhimõttele: meridiaanide puhastamine ja chakrate tasakaalustamine, et saavutada harmooniline energiavool. Kui haigus ründab mingit organismi osa, siis energia tagavara on valmis nende rünnakuteks. Kui aga meridiaanid on blokeeritud, siis energiavarude vool on takistatud ja tulemuseks haigus. Reiki kasutamine suurendab meie energia tagavarasid, mis ennetavad kõiki võimalikke haiguse ilminguid. Reiki seansi ajal võite tunda pakitsust, näha kauneid värve, tunda soojust, lõõgastust, rahu. Reiki tervendab tervet keha, energiad liiguvad sinna kuhu nad peavad liikuma. Paljud inimesed on üllatunud, et kui nad koju lähevad siis magavad mitu tundi. Mõnikord on just puhkus see, mida teie keha vajab kogemuse läbitöötamiseks ja seedimiseks, et lasta loomuliku energiatasemel kosuda. Paljud inimesed aga tunnevad vastupidi, et pärast reiki seanssi on energiat täis, tunnevad end värske ja rõõmsana. Üks on kindel - reiki stimuleerib kujutlusvõimet ja loovust.