Terapeut

Mul on hea meel et oled jõudnud minu koduleheküljele!
Tegelen erinevate teraapiliste tegevustega:
  • Teraapia
  • Tervendav massaaž
  • Psühholoogiline nõustamine
Olen pedagoog, hiinameditsiini terapeut, psühholoogiline nõustaja.
Töötan massaaži terapeudina juba 10 aastat. Teen individuaalseid kohtumisi inimestele, kes  otsivad vastuseid oma hetkel valitsevale hingelisele murele või soovivad vabaneda füüsilises kehas kinni jäänud pingetest, valudest.

Olen õppinud Tallinna Ülikooli koolipedagoogikat, Tartus Terviseakadeemias massaaži, Tallinnas Tervise Alkeemias hiinameditsiini, akupunktuuri, acunovat. Minu õpetajateks on olnud oma ala meistrid -  hiina meditsiini arst Rene Bürkland, hiina meditsiini terapeut/meister Yong Xue Hu (kuputeraapia, moksa, Qua Sha). Reiki õpetaja terapeut/meister Kreet Rosin. Olga Nefedova Moskva ravitseja. Andy Miller ja Kevin Laye (bisosensoorne psühholoogia). Ingvar Villido Practical Consciousness . Lisaks olen veel osalenud paljudel kogemuslikel koolitustel ja töötubades nii Eestis kui välismaal. Õppimisel on oluline koht minu elus.  Hetkel õpin Eesti Pereteraapia koolis pereterapeudiks. 
Mulle meeldib inimestega suhelda ja olen võlutud iga inimese omapärast. Inimene on imeline ja teda tuleb armastada just sellisena nagu ta on.

Elu on värviline ja armastan seda mida teen!
Tänan, et oled võtnud aega ja tundnud huvi minu tööde ja tegemiste vastu.

Armastust ja imesid!
Ilona Leppik


Eelmine
Teraapia

Vastused puuduvad

Email again: