Reiki

Elu on energia. Kõik, mida sa näed, katsud ja tunned, ning ka see, mida sa ei näe ega tunne, on energia. Reiki on üks eluenergiatest ehk universaalselt juhitud energia.
Reiki on väga lihtne tervendamisemeetod, mida tehakse käte asetsemisega inimese, looma või taime peale või kohale ja mille eesmärgiks on reiki edastamine. Samuti on võimalik edastada reikit kaugravina vahemaa tagant.
Reiki mida on tegelikult praktiseeritud tuhandeid aastaid, taasavastajaks oli 19 saj. Jaapanis dr Mikao Usui. 

 Reiki ravib igal tasandil, nii füüsiliselt, mentaalselt kui ka hingeliselt, ning toetab keha loomulikku võimeid ise ennast ravida. Reiki holistlik tervendamisviis leevendab väga leebel viisil mitmeid erinevaid probleeme ja traumasid. Reiki edastamiseks on vaja ainult soovi tervendada ja terveneda.

Tervendamine reikiga
Reiki vabastab meid haigustest – ta ennetab haigusi ja tervendab. Ta aitab meil kasvada nii emotsionaalselt, vaimselt kui ka hingeliselt. Reiki ennetab ja tervendab tänu kahele lihtsale põhimõttele: meridiaanide puhastamine ja chakrate tasakaalustamine, et saavutada harmooniline energiavool. Kui haigus ründab mingit organsmi osa, siis energia tagavara on valmis nende rünnakuteks. Kui aga meridiaanid on bloikeeritud, siis energiavarude vool on takistatud ja tulemuseks haigus. Reiki kasutamine suurendab meie energia tagavarasid, mis ennetavad kõiki võimlikke haiguse ilminguid.
REIKI AITAB, kui sul on
Stress
Ärevus
Foobia
Allergia
Väsimus, nõrkus
Valu
Sõltuvus
Nõrgenenud immuunsus
Või kui elu tundub mitte täiuslik


Reiki mõju ja üllatused
Reiki seansi ajal võite tunda pakitsust, näha kauneid värve, tunda soojust, lõõgastust, rahu. Reiki tervendab tervet keha, energiad liiguvad sinna kuhu nad peavad liikuma. Paljud inimesed on üllatunud, et kui nad koju lähevad nad magavad mitu tundi. Mõnikord on just puhkus see, mida teie keha vajab kogemuse läbitöötamiseks ja seedimiseks, et lasta loomuliku energiatasemel kosuda. Paljud inimesed aga tunnevad vastupidi, et pärast reiki seanssi on energiat täis, tunnevad end värske ja rõõmsana. Üks on kindel - reiki stimuleerib kujutlusvõimet ja loovust.

Reiki ja teised teraapiad
Reikiga saab ühendada ka teisi teraapiaid: värviteraapia, aroomiteraapia, refleksotoloogia ehk tsooniteraapia, kristalliteraapia ja massaaž.